Profesjonalne szkolenia wyjazdowe

 

Organizujemy szkolenia wyjazdowe otwarte dla każdego na terenie całej Polski w atrakcyjnych i pięknych

zakątkach Polski oraz w luksusowych hotelach:

  • Szczawnica – Hotel GRAND PIENINY / SZCZAWNICA PARK Resort 
  • Wisła – Hotel Gołębiewski
  • Zakopane – Hotel Belvedere Resort & Spa
  • Kazimierz Dolny – HOTEL & SPA KRÓL KAZIMIERZ
  • Polańczyk – Hotel Skalny SPA

 

Oprócz zaplanowych przez nas i ogólnie dostępnych szkoleń otwartych – wyjazdowych, organizujemy również szkolenia INTEGRACYJNE-WYJAZDOWE dedykowane dla pracowników Twojej Firmy /Instytucji “szyte na miarę”.

Tematy do wyboru: np. “Trudny Klient”, “Odpowiedzialność kadry kierowniczej..”, “Mobbing i dyskryminacja” i inne tematy zaproponowane przez Państwa. (inne tematy: Szkolenia Dedykowane)

Integracja/Atrakcje: ognisko, grill, muzyka, kajaki, pontony, wycieczka górska, zwiedzanie itp.

Miejsca : Bieszczady, Zakopane, Pieniny lub inne zaproponowane przez Państwo

Serdecznie zapraszamy – zaproponujemy atrakcje i szkolenie na miarę potrzeb i finansów.

 

Danuta Hamerska –  tel. 722 211 771
Anna Foryś – tel. 530 112 064
mail: biuro@szkolenia-css.pl

 

 

Dostępne szkolenia

Poniżej znajduje się lista miast, w których aktualnie przeprowadzamy szkolenia.
Kliknij na nazwę miejscowości, aby pokazać szkolenia tylko z tej miejscowości.

Aktualnie brak szkoleń.

Nie wszystkie szkolenia powinny być organizowane w formie zdalnej. Istnieje wiele sytuacji, kiedy znacznie lepszych korzyści dostarczą szkolenia wyjazdowe. Podatki, rachunkowość, Kodeks pracy – to dziedziny, które skuteczniej można przybliżyć zespołowi
i pracownikom w trakcie przyjemnego wyjazdu, wpływającego także na aspekty integracyjne. Nasze szkolenia realizowane są
w najbardziej prestiżowych miejscach na mapie Polski, zapewniając idealne warunki do poszerzenia więzów w zespole, nauki efektywnej komunikacji i współpracy oraz analizie materiału szczegółowego w zależności od wybranego wariantu szkolenia.

Szkolenia wyjazdowe – rachunkowość i podatki – to często wybierane rozwiązanie przez przedsiębiorców. W przeciwieństwie do innych modułów w tym przypadku mamy do czynienia z rezerwacją szkolenia na wyłączność. Program również może być szczegółowo ustalany ze zleceniodawcą w zakresie wyboru tematyki i poruszanych zagadnień. Kompleksowo przygotowujemy zarówno początkujących pracowników do pracy na stanowiskach księgowych, jak i wyposażamy w niezbędną wiedzę pracowników wyższego szczebla, pion HR, kadrę menadżerską i dyrektorską. Wypróbuj naszą ofertę już teraz, a najprawdopodobniej nie będzie to ostatni raz, kiedy skorzystasz z usług szkoleniowych Centrum Szkoleń Specjalistycznych!

 

Szkolenia wyjazdowe – podatki i rachunkowość

Jedną z częściej wybieranych tematyk szkoleń jest rachunkowość i podatki. Posiadamy zaplanowane moduły szkoleniowe realizowane
w formie wyjazdowej, jak i proponujemy szkolenia otwarte, wyjazdowo-integracyjne dla pracowników. Szkolenia wyjazdowe – rachunkowość i podatki – zawsze są “szyte na miarę”, co oznacza, że nawet przy korzystaniu z opracowanego modułu skupiamy się na tym, aby odpowiedzieć najpełniej na bieżące potrzeby kadry pracowniczej i przedsiębiorstwa zamawiającego kurs. Zaletą kursów wyjazdowych jest z pewnością atmosfera, która sprawia, że wygodniej poznaje się często trudne aspekty związane z prawem podatkowym, prawem pracy i prawem cywilnym. Gwarantujemy zapewnienie najwyższej jakości miejsc szkoleniowych.

 

Szkolenia wyjazdowe – prawo pracy

W trakcie szkoleń wyjazdowych mogą być przeprowadzone kursy specjalistyczne z zakresu prawa pracy. Oferujemy organizację przystępnych szkoleń, które wyposażą pracowników i kadrę menedżerską w podstawową i zaawansowaną wiedzę. W trakcie szkolenia szczegółowo omawiamy różne zagadnienia, wykorzystując do tego faktyczne case studies, a także przedstawiając aspekty prawne związane z Kodeksem pracy i nowelizacjami ustaw pośrednich.

Szkolenia wyjazdowe prawo pracy to okazja dla właścicieli firm, pracowników wyższych szczebli, działów HR i księgowości do zyskania najnowszej wiedzy potrzebnej do wykonywania codziennych czynności. Dzięki naszym kursom pracownicy zyskują wiedzę dotyczącą kompleksowego przygotowywania umów i wybierania ich rodzajów zgodnie z Kodeksem pracy, poznają zasady dotyczące prawidłowego rozwiązywania umów z i bez wypowiedzenia, a także dotyczące sposobu rozwiązywania sytuacji spornych i udziału w postępowaniach sądowych. Nasze szkolenia z zakresu prawa pracy są niezwykle szerokie, o czym można łatwo się przekonać, sprawdzając dedykowaną podstronę. Szkolenia wyjazdowe – kadry i płace, prawo pracy – mogą być zorganizowane na różne tematy w zależności od potrzeb zlecającego.

 

Kursy wyjazdowe – rewolucja w prawie pracy

W ramach oferty wyjazdowej realizujemy też jeden z naszych czołowych projektów edukacyjnych – szkolenie wyjazdowe dla księgowych “Rewolucja w prawie pracy”. Pozwala ono szerzej spojrzeć na tematykę szybko zmieniającego się prawa pracy i poznać przydatne konteksty, pozwalające na efektywniejsze radzenie sobie z trudnymi sytuacjami w pracy. Szkolenie wyjazdowe, podatki
i rachunkowość,
uzupełni wiedzę pracowników rozliczeniowych i wyposaży ich w mechanizmy pozwalające na efektywniejszą identyfikację problemową. Poruszamy bieżące problemy prawne i interpretacje podatkowe, analizujemy pojawiające się nowelizacje prawa pracy i systemu podatkowego. Dzięki naszym szkoleniom pracownicy księgowości i kadr będą lepiej przygotowani na kolejne zmiany, takie jak planowana rewolucja w zakresie prawa pracy, dzięki naszej analizie projektów nowelizacji prawa, które aktualnie opracowywane są w komisjach.

 

Szkolenia wyjazdowe dla firm w prestiżowych miejscach

Firmy organizujące szkolenia często ograniczają się do lokalizacji znajdujących się bezpośrednio w rejonie działalności. Znając zapotrzebowanie branży, wychodzimy naprzeciw firmom, którym zależy na najwyższej jakości kursów. Nasze szkolenia wyjazdowe dla firm organizowane są w prestiżowych miejscach, które zapewniają najwyższe poziom obsługi, edukacji, ale pozwalają również na bezstresową integrację. To wyjazdy, które na długo zapadają w pamięć i zawsze chętnie się do nich wraca. Szkolenie podatkowe wyjazdowe może być zorganizowane między innymi w:

  • Hotelu Gołębiewski – Wisła,
  • Hotelu Belvedere Resort & SPA – Zakopane,
  • Hotelu HOTEL & SPA KRÓL KAZIMIERZ – Kazimierz Dolny,
  • Hotelu Skalnym SPA – Polańczyk,
  • Hotelu Nawigator – Szczawnica.

Szkolenia kilkudniowe przeprowadzane są przez ekspertów mających niezbędne doświadczenie potwierdzone wykonywanym zawodem i certyfikatami. Na uczestników spotkań czeka wiele atrakcji, dzięki czemu wyjazdowe szkolenia organizowane przez CSS świetnie sprawdzają się także jako wyjazdy integracyjne dla pracowników!

 

Dedykowane szkolenia wyjazdowe – zapisz się już dziś!

Nasza oferta cały czas się zmienia, a zapisy na szkolenia przyjmujemy w trybie ciągłym. Doskonale wiemy, że zapotrzebowanie poszczególnych przedsiębiorstw jest różne, dlatego szczegóły merytoryczne i organizacyjne związane z danym szkoleniem ustalane są indywidualnie. Na każdym polu realizacji zapewnimy rozwiązania dedykowane potrzebom organizacji. Korzystać można z gotowych modułów szkoleniowych, np. “Trudny Klient”, “Odpowiedzialność kadry kierowniczej”, “Rewolucja podatkowa”, jak i zlecić przygotowanie autorskie szkolenia na wybrane zagadnienie. Wszystkie aspekty pozostają do ustalenia. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty
szkolenia wyjazdowe dla księgowych to świetna okazja do zwiększenia kompetencji kadry i satysfakcjonującej integracji!