Szkolenia dla firm

Poszukują Państwo odpowiedzi na nurtujące kwestie związane z obowiązującym prawem? Częste zmiany w przepisach sprawiają, że Państwa pracownicy nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie z dostosowaniem swojej pracy do wprowadzonych rozwiązań prawnych? To częsty problem wielu przedsiębiorstw. Stąd też, wychodzimy naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom, umożliwiając skorzystanie z zamkniętych szkoleń dla firm. Prowadzone szkolenia dla firm są dopasowane do konkretnych potrzeb i realizowane przez specjalistów w danej dziedzinie. Kursy pozwalają zdobyć odpowiednią wiedzę i uczą, w jaki sposób zastosować ją w praktyce.

Oferujemy możliwość wyboru tematyki spośród różnych zagadnień – od prawa pracy, przez BHP, tworzenie list płac, wypełnianie druków PIT, po szkolenia z umiejętności miękkich. Dokładny zakres może być ustalony indywidualnie! Wszystko zależy od posiadanych już kompetencji pracowników. To główna różnica w porównaniu do szkoleń otwartych.

Szkolenia zamknięte dla firm – dlaczego to dobre rozwiązanie?

Zamknięte szkolenia dla pracowników są dobrym wyborem wtedy, gdy wiedzą Państwo, jakie kwestie wymagają szczególnego omówienia. Czasem potrzebne może być jedynie pogłębienie pewnych obszarów danego zagadnienia. Nasze szkolenia zamknięte dla firm umożliwiają taką opcję. Ponadto, charakteryzują się:

  • dostosowaniem treści merytorycznych nie tylko do specyfiki danej branży, ale też konkretnej firmy,
  • realizacją przez wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem,
  • indywidualnym doborem formy szkolenia,
  • doborem metod szkoleniowych w zależności od posiadanych już przez daną grupę kompetencji,
  • możliwością omawiania zagadnień w oparciu o konkretny problem, z którym aktualnie zmagają się pracownicy firmy,
  • różnorodnością tematyczną – specjalizujemy się w szkoleniach dla firm z różnych branż.

Szkolenia dla pracowników – kto prowadzi kurs?

Nasze szkolenia zamknięte dla firm prowadzone są przez ekspertów w swoich branżach. To nie tylko osoby z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem zawodowym, ale też umiejętnością przystępnego przekazywania informacji innym. Nie prowadzą klasycznego „wykładu” – są oni otwarci na zadawanie przez Państwa pytań.

Gdzie odbywają się nasze szkolenia zamknięte dla firm?

Wszystko zależy od tego, jaką formę Państwo preferują. Realizujemy szkolenia zamknięte dla firm zarówno online, jak i stacjonarnie. Bez problemu możemy wykonać kurs w Państwa firmie. Istnieje również możliwość zdecydowania się na szkolenie hybrydowe (cześć zagadnień omawiana jest stacjonarnie, a cześć online).

Szkolenia dla firm – atrakcyjna cena

Szkolenia dla pracowników są dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych firmy. Opracowujemy indywidualne oferty dostępne w atrakcyjnych cenach. Mamy duże doświadczenie poparte zaufaniem wielu firm, którym dotychczas pomogliśmy. Zachęcamy więc do skontaktowania się z nami, w celu wspólnego ustalenia programu szkolenia dla pracowników. Przedstawimy Państwu najkorzystniejszą ofertę i dobierzemy odpowiedniego prowadzącego!