Szkolenia dla menadżerów – rozwój to klucz do sukcesu 

Nawet dobrze funkcjonująca firma może działać jeszcze lepiej. Co zrobić, aby przedsiębiorstwo poprawiło wyniki sprzedażowe, dostosowało się do nowych przepisów czy usprawniło wewnętrzną komunikację? W odnoszeniu kolejnych sukcesów i przekraczaniu dotychczasowych barier powinna pomagać sprawna i kompetentna kadra zarządzająca. Dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę szkoleń dla menadżerów. Kompleksowe programy edukacyjne pozwolą udoskonalić umiejętności zarządzania pracownikami i pogłębić wiedzę niezbędną do prawidłowego kierowania firmą. Kursy prowadzone są przez praktyków – specjalistów mających wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych.  

Kadra zarządzająca szkolenia – co obejmują? 

Szkolenia dla kierowników to zróżnicowana oferta programowa skierowana do liderów zespołu. Zarządzanie zasobami ludzkimi wymaga posiadania wielu umiejętności. Menadżerowie powinni potrafić odpowiednio zmotywować pracowników i jednocześnie egzekwować wykonywanie poszczególnych zadań. To dlatego tak istotne są kompetencje miękkie, choć same nie zagwarantują sukcesu. W zarządzaniu firmą niezbędna jest także specjalistyczna wiedza obejmująca między innymi najnowsze zmiany w przepisach. Dlatego szkolenia w Centrum Szkoleń Specjalistycznych dla kadry zarządzającej obejmują tematykę dotyczącą różnych obszarów działalności firmy. Dzięki nim osoby będące na początku ścieżki zawodowej od podstaw poznają najnowsze techniki kierowania przedsiębiorstwem. Doświadczeni menadżerowie uzupełnią swoją wiedzę, rozwijając się w zupełnie nowym zakresie. 

Jakie korzyści dają szkolenia dla kierowników? 

Nasze szkolenia dla menadżerów usprawniają działanie firm. Pomagają przygotować kadrę zarządzającą do podejmowania właściwych decyzji – takich, które przyniosą najlepsze rezultaty. Umożliwiają także wdrożenie gotowych rozwiązań w swoim przedsiębiorstwie. W dłuższej perspektywie kursy przyczyniają się do rozwoju całej firmy – a to najważniejsza korzyść! 

Rozwiązywanie konkretnych problemów firmy 

Poprzez szkolenia kadry zarządzającej można wyeliminować problemy, które pojawiają się w firmie. Zajęcia nie polegają na przedstawianiu samej teorii. Nasze kursy składają się też z wspólnej dyskusji i studium przypadku. Dlatego jeśli istnieje taka potrzeba, wykładowca przeanalizuje konkretną sytuację, która negatywnie wpływa na działanie przedsiębiorstwa i wskaże możliwe rozwiązania do wdrożenia. 

Gdzie odbywają się szkolenia kadry zarządzającej? 

Większość szkoleń dla menadżerów odbywa się stacjonarnie w siedzibie firmy w trakcie godzin pracy. Pozwala to wyeliminować koszty związane z wynajmem lokalu czy zapewnieniem cateringu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych kursów w celu wybrania tematyki szkolenia. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby zapisać się na szkolenie!

Zapytanie prosimy kierować na mail lub przejść do formularza – Kontakt:
szkolenia@szkolenia-css.pl w temacie maila prosimy o zapis „Szkolenie – listy płac / PIT”

 

Danuta Hamerska – tel. 722 211 771,

Anna Foryś – tel. 530 112 064

Anna Ziemińska-Wróbel – tel. 721 649 991