Spis treści

spotkanie podczas szkolenia wyjazdowego z szkolenia-css.pl

Szkolenie wyjazdowe czas pracy i prawo pracy 2023

Na osobach odpowiedzialnych za tworzenie dokumentacji pracowniczej spoczywa wiele poważnych obowiązków. Prawidłowa ewidencja czasu pracy, wydawanie świadectw pracy, a także prowadzenie akt osobowych pracownika – to tylko niektóre przykłady działań, którymi na co dzień zajmują się działy kadr i HR. Dodatkowym wyzwaniem jest także podążanie za dynamiką zmian w prawie pracy. Konsekwencje posiadania nieaktualnej lub niepełnej dokumentacji pracowniczej mogą być bardzo dotkliwe dla danej firmy czy jednostki. Odpowiedzią na potrzebę uporządkowania i uaktualnienia wiedzy z zakresu prawa pracy są wysokiej jakości szkolenia, które chcemy Państwu zaoferować.

Co zawiera szkolenie?

Szkolenie wyjazdowe

Podczas szkolenia zostanie zaprezentowana kompleksowa wiedza dotycząca dokumentacji pracowniczej po zmianach w przepisach w 2023 r. Uczestnicy otrzymają także usystematyzowane informacje dotyczące odpowiedzialności i uprawnień kadry zarządzającej. Program szkolenia został opracowany tak, aby łączyć zagadnienia teoretyczne z praktycznymi aspektami sporządzania dokumentacji pracowniczej.

Przykładowe treści omawiane podczas szkolenia to:

 • elementy umowy o pracę po zmianach w 2023 r.,
 • jak uniknąć spraw sądowych w Sądach pracy,
 • jak przeciwdziałać mobbingowi i dyskryminacji w miejscu pracy,
 • akta osobowe pracownika w kontekście zmian w przepisach w 2023 r.,
 • najważniejsze informacje dotyczące pracy zdalnej,
 • zasady dokumentowania czasu pracy w 2023 r.

 

Prowadzący

I i II dzień szkolenia: Aleksander Kuźniar: Prawnik, specjalista z zakresu praktycznego stosowania prawa pracy oraz ochrony danych, wieloletnie doświadczenie Inspektora Pracy PIP, autor ponad 200 publikacji z zakresu prawa pracy ukazujących się na łamach takich tytułów jak: Rzeczpospolita, Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, Monitor Księgowego, Sposób Na Płace. Autor komentarza praktycznego do Kodeksu pracy Infor od 2009 do 2022 oraz komentarzy do innych ustaw z zakresu prawa pracy.

Prowadzący szkolenia wyjazdowe P. Aleksander Kuźniar Centrum Szkoleń Specjalistycznych

 

Jakie są korzyści z udziału w szkoleniu?

Oferowane przez nas szkolenia wyjazdowe kadry i płace łączą wysoką jakość prezentowanych informacji z komfortowymi warunkami pobytu. Szkolenie odbędzie się w urokliwej stolicy Pienin – Szczawnicy. Dla uczestników szkolenia przewidziano:

 • 2 noclegi w pokojach dwuosobowych ze śniadaniem (możliwa opcja pokoju jednoosobowego za dodatkową opłatą),
 • wyżywienie uczestników obejmujące: 2 kolacje, 2 obiady oraz 2 przerwy kawowe podczas szkoleń,
 • materiały szkoleniowe w wydrukowanej formie,
 • certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu,
 • praktyczne przybory szkoleniowe: długopis, notatnik, zakreślacz.

Miejsce szkoleniaSzczawnica Hotel Nawigator***

szkolenia wyjazdowe w Szczawnicy

Jak można dokonać zgłoszenia?

Jeśli zainteresowały Państwa nasze szkolenia wyjazdowe prawo pracy zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółowym programem całego szkolenia. Oferujemy jasne warunki uczestnictwa, wykwalifikowaną kadrę szkoleniową oraz merytoryczne treści, które pomogą w usystematyzowaniu niezbędnej wiedzy. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie miejsce szkolenia, które oferuje wiele atrakcji turystycznych umilających czas pobytu.

Zachęcamy do kontaktu:

 • Adres e-mail: biuro@szkolenia-css.pl, szkolenia@szkolenia-css.pl
 • Tel.: 722 211 771, 721 649 991