Dostępne szkolenia

Poniżej znajduje się lista miast, w których aktualnie przeprowadzamy szkolenia.
Kliknij na nazwę miejscowości, aby pokazać szkolenia tylko z tej miejscowości.Kliknij na nazwę miejscowości, aby pokazać szkolenia tylko z tej miejscowości.Szkolenia otwarte, Lista płac / Pit-y, Online Zmiany w ustawie o podatku VAT, wykrywanie oszustw w dokumentacji przyjmowanej przez urząd /firmę - prawidłowe faktury, zaświadczenia Prowadzący: MIROSŁAW LASEK- NA ŻYWO!!! SZKOLENIE ONLINE
 • 18.07.2024

  godz: 09:00 - 13:00

 • 20.08.2024

  godz: 09:00 - 13:00

Cała Polska
Szkolenia otwarte, Lista płac / Pit-y, Online Zasady naliczania wynagrodzeń pracowniczych-praktyczne warsztaty Prowadzący: BOŻENA DOMINO--na ŻYWO !!!SZKOLENIE ONLINE
 • 19.08.2024

  godz: 09:00 - 14:00

Cała Polska
Szkolenia otwarte, Lista płac / Pit-y, Online PIT-2.Czym jest , kto i kiedy go składa. Prowadzący: BOŻENA DOMINO--na ŻYWO !!!SZKOLENIE ONLINE
 • 19.08.2024

  godz: 09:00 - 13:00

Cała Polska

 

Szkolenia PIT-y – wszystko o podatku od osób fizycznych 

Czas rozliczyć pracowników, ale nieustanne zmiany w przepisach utrudniają to zadanie? Szkolenia z podatku dochodowego od osób fizycznych powstały z myślą o kompleksowym wyjaśnieniu wszystkich mechanizmów związanych z prawidłowym naliczaniem składek na podatek PIT i nie tylko. Szkolenia skierowane są do samodzielnych księgowych i pracowników księgowości w przedsiębiorstwach. Oferujemy dedykowane techniki, pomocne zarówno w przeszkalaniu nowych pracowników, jak i doszkalaniu tych doświadczonych. 

Szkolenie PIT – jakie korzyści zapewnia? 

W dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości prawnej szkolenie z podatku dochodowego od osób fizycznych może być podstawą dla wielu grup pracowniczych. Dzięki naszym szkoleniom przedsiębiorcy poznają skuteczne sposoby rozwiązywania i radzenia sobie z trudnymi sprawami dotyczącymi rozliczeń PIT. Kurs gwarantuje również uzyskanie niezbędnego zaplecza metodycznego, pozwalającego na samodzielne poruszanie się po skomplikowanej rzeczywistości prawnej w celu znajdowania i prawidłowego interpretowania przepisów. Księgowym pracującym w zawodzie szkolenie PIT przyda się do zwiększenia kompetencji własnych i poziomu konkurencyjności proponowanej oferty. 

Szkolenia z podatku dochodowego od osób fizycznych dla pracowników 

Złożoność systemu podatkowego funkcjonującego w Polsce daje się we znaki nie tylko podatnikom, ale również księgowym. Przedsiębiorcy posiadający własny dział księgowości w firmie mogą zdecydować się na wysłanie pracowników na nasze szkolenie PIT. Pozytywnie wpłynie ono na umiejętności i kompetencje księgowości. Kursy mogą przyczynić się do uniknięcia różnego rodzaju błędów, które bywają bardzo kosztowne (finansowo i czasowo). 

W jaki sposób realizowane są nasze szkolenia? 

Nasze szkolenia PIT-y organizowane są na terenie całej Polski. Niektóre z nich odbywają się w formie zdalnej, dzięki temu można brać w nich udział z dowolnego miejsca. Wystarczy dostęp do komputera z internetem. Kursy mogą być też realizowane stacjonarnie w poszczególnych miastach. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi szkoleniami, aby wybrać odpowiednią dla siebie formę. 

Podatek od osób fizycznych – zamknięte kursy dla firm 

Doskonałym wyborem dla pracodawcy będzie zdecydowanie się na szkolenie zamknięte, które może być zorganizowane zarówno w formie zdalnej (online), jak i stacjonarnie, w miejscu ustalonym przez obydwie strony. W ten sposób można jeszcze bardziej zindywidualizować treść kursu tak, aby przyniósł maksymalne korzyści dla zainteresowanej firmy. W naszej ofercie dostępne są szkolenia przeprowadzane dla konkretnych firm. W zależności od potrzeb w ich trakcie jesteśmy w stanie szczegółowo omówić wybrane zagadnienia, które są problematyczne dla działu księgowości. Dzięki komfortowym warunkom i znajomemu środowisku (uczestnikami są pracownicy jednej firmy), zespół jest zaangażowany i otwarty na naukę. Dlatego zamknięte szkolenia PIT to niezwykle skuteczna forma zdobywania wiedzy. 

W szkoleniach PIT najważniejsza jest praktyka! 

Aby szybko nauczyć się nowych rzeczy, najlepiej samodzielnie wykonywać zadania związane z danym obszarem tematycznym. Dlatego nasze szkolenia PIT-y to urozmaicony program, który zawiera część teoretyczną (w takcie której wykładowcy przekazują niezbędną wiedzę dotyczącą podatku od osób fizycznych) i praktyczną (przeznaczoną do wykonywania ćwiczeń i rozwiązywania konkretnych problemów). Poza tym, podczas każdego szkolenia jest też przestrzeń do zadawania pytań. Dzięki temu wiedza jest na bieżąco utrwalana i weryfikowana poprzez zadania. Po szkoleniu przekazywane są dodatkowe materiały, które mogą być przydatne w przyszłości. 

Kto prowadzi kursy z podatku od osób fizycznych? 

Wszystkie szkolenia PIT przeprowadzane są przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Naszymi wykładowcami są pracownicy Urzędu Skarbowego, którzy w sposób przystępny i wyczerpujący przedstawiają poszczególne zagadnienia. 

Szkolenia PIT-y to zróżnicowana oferta programowa! 

Zachęcamy do przeanalizowania wszystkich dostępnych szkoleń w tej kategorii. Na bieżąco uzupełniamy ofertę o nowe szkolenia, które są odpowiedzią na zmiany w polskim prawie dotyczące zasad rozliczania podatku od osób fizycznych. Nasi wykładowcy śledzą wszystkie modyfikacje i zapowiedzi wprowadzania nowych przepisów przez władze, dlatego możemy zapewnić, że w trakcie każdego szkolenia PIT przekazywane będą aktualne informacje. 

Zapraszamy do kontaktu w celu zapisania się na szkolenie!  W przypadku chęci zorganizowania zamkniętego szkolenia PIT przedstawimy indywidualną ofertę. 

Zapytanie prosimy kierować mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego! 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, gdzie przedstawimy indywidualną ofertę.

Zapytanie prosimy kierować na mail lub przejść do formularza – Kontakt:
biuro@szkolenia-css.pl w temacie maila prosimy o zapis „Szkolenia pity

 

Danuta Hamerska – tel. 722 211 771,

Anna Foryś – tel. 530 112 064

Anna Ziemińska-Wróbel – tel. 721 649 991