Dostępne szkolenia

Poniżej znajduje się lista miast, w których aktualnie przeprowadzamy szkolenia.
Kliknij na nazwę miejscowości, aby pokazać szkolenia tylko z tej miejscowości.Kliknij na nazwę miejscowości, aby pokazać szkolenia tylko z tej miejscowości.Szkolenia otwarte, Lista płac / Pit-y, Online Zasady naliczania wynagrodzeń pracowniczych-praktyczne warsztaty Prowadzący: BOŻENA DOMINO--na ŻYWO !!!SZKOLENIE ONLINE
 • 03.06.2024

  godz: 09:00 - 14:00

 • 17.06.2024

  godz: 09:00 - 14:00

Cała Polska
Szkolenia otwarte, Lista płac / Pit-y, Online Zmiany w ustawie o podatku VAT, wykrywanie oszustw w dokumentacji przyjmowanej przez urząd /firmę - prawidłowe faktury, zaświadczenia Prowadzący: MIROSŁAW LASEK- NA ŻYWO!!! SZKOLENIE ONLINE
 • 07.06.2024

  godz: 09:00 - 13:00

 • 25.06.2024

  godz: 09:00 - 13:00

Cała Polska

Lista płac – szkolenie z naliczania wynagrodzeń 

Prowadzenie listy płac miało usprawnić sposób obliczania wynagrodzeń wszystkich pracowników firmy, a w ostateczności przyniosło odwrotny efekt? Lista płac może być pomocnym narzędziem dla działu księgowości, ale aby tak było, należy sporządzić ją w odpowiedni sposób. W tym celu warto skorzystać z oferowanych przez nas kursów. Szkolenia lista płac obejmują zagadnienia związane z prawidłowym prowadzeniem dokumentacji płacowej. W trakcie warsztatów omawiane są między innymi zasady naliczania wynagrodzeń czy składek na ubezpieczenie zdrowotne. Dokładny zakres tematyczny zależy od rodzaju wybranego szkolenia. 

Dla kogo przeznaczone są szkolenia z listy płac? 

Szkolenia z listy płac skierowane są przede wszystkim do pracowników HR, działów księgowości czy osób zatrudnionych w biurach rachunkowych. Udział w naszym kursie będzie dobrym wyborem, jeśli potrzebne jest wyjaśnienie szczegółów związanych z listą płac. Nasze szkolenia pozwalają zarówno nauczyć się wszystkiego od podstaw, jak i pogłębić swoją wiedzę, co może być istotne w przypadku doświadczonych pracowników, chcących rozwiązać konkretny problem. Wykładowcy w Centrum Szkoleń Specjalistycznych to eksperci w swojej dziedzinie, dlatego będą w stanie odpowiedzieć na każde pytanie. 

Czego można się dowiedzieć w trakcie kursu? 

Pomagamy unikać popularnych błędów związanych z prowadzeniem listy płac. Podczas szkolenia nasi wykładowcy przedstawią praktyczne wskazówki, które będzie można wykorzystać na co dzień podczas naliczania wynagrodzeń pracowników. Dokładny zakres prezentowanych treści zależy od konkretnego szkolenia. Uczestnicy mogą nauczyć się między innymi, jak efektywnie zarządzać dokumentacją związaną z listą płac, w tym dokumentacją pracowniczą, deklaracjami podatkowymi czy raportami finansowymi. 

Lista płac szkolenia – online lub stacjonarnie 

W Centrum Szkoleń Specjalistycznych oferujemy szkolenia z listy płac realizowane online lub w formie stacjonarnej. Omówienie niektórych zagadnień nie wymaga bezpośredniego kontaktu, a spotkanie za pośrednictwem internetowej platformy jest wygodną opcją dla każdego. Jeśli istnieje taka potrzeba, organizujemy kursy stacjonarne, które odbywają się w różnych miastach w Polsce. Umożliwiamy też przeprowadzenie szkolenia wewnętrznego, które może odbywać się w siedzibie firmy. 

Zapraszamy do kontaktu w celu zapisania się na wybrane szkolenie!

Zapytanie prosimy kierować na mail lub przejść do formularza – Kontakt:
szkolenia@szkolenia-css.pl w temacie maila prosimy o zapis „Szkolenie – listy płac / PIT”

 

Danuta Hamerska – tel. 722 211 771,

Anna Foryś – tel. 530 112 064

Anna Ziemińska-Wróbel – tel. 721 649 991