Dostępne szkolenia

Poniżej znajduje się lista miast, w których aktualnie przeprowadzamy szkolenia.
Kliknij na nazwę miejscowości, aby pokazać szkolenia tylko z tej miejscowości.Kliknij na nazwę miejscowości, aby pokazać szkolenia tylko z tej miejscowości.Szkolenia otwarte, Lista płac / Pit-y, Online Rozliczanie ulg w podatku dochodowym od osób fizycznych PIT w zeznaniach rocznych za 2023r. Prowadzący: BOŻENA DOMINO-na ŻYWO !!!SZKOLENIE ONLINE
 • 07.03.2024

  godz: 09:00 - 14:00

 • 18.03.2024

  godz: 09:00 - 14:00

 • 25.03.2024

  godz: 09:00 - 14:00

Cała Polska
Szkolenia otwarte, Lista płac / Pit-y, Online Zmiany w ustawie o podatku VAT, wykrywanie oszustw w dokumentacji przyjmowanej przez urząd /firmę - prawidłowe faktury, zaświadczenia Prowadzący: MIROSŁAW LASEK- NA ŻYWO!!! SZKOLENIE ONLINE
 • 15.03.2024

  godz: 09:00 - 13:00

 • 08.04.2024

  godz: 09:00 - 13:00

 • 10.05.2024

  godz: 09:00 - 13:00

Cała Polska
Szkolenia otwarte, Lista płac / Pit-y, Online Zasady naliczania wynagrodzeń pracowniczych-praktyczne warsztaty Prowadzący: BOŻENA DOMINO--na ŻYWO !!!SZKOLENIE ONLINE
 • 18.03.2024

  godz: 09:00 - 14:00

 • 12.04.2024

  godz: 09:00 - 14:00

 • 08.05.2024

  godz: 09:00 - 14:00

Cała Polska
Szkolenia otwarte, Lista płac / Pit-y, Online Korekty listy płac i konsekwencje dla rozliczeń z ZUS i US Prowadzący: IWONA HENDEL-na ZYWO!!!SZKOLENIE ONLINE
 • 17.04.2024

  godz: 09:00 - 15:00

Cała Polska

 

Wszystko o PIT-ach – profesjonalne szkolenia

Szkolenia z podatku dochodowego od osób fizycznych powstały z myślą o kompleksowym wyjaśnieniu wszystkich mechanizmów związanych z prawidłowym naliczaniem składek na podatek PIT i nie tylko. Szkolenia, które prezentujemy na tej podstronie tworzą wyselekcjonowaną, kompletną ofertę, która idealnie sprawdzi się dla samodzielnych księgowych i pracowników księgowości w przedsiębiorstwach. Oferujemy dedykowane techniki, pomocne zarówno w przeszkalaniu nowych pracowników, jak i doszkalaniu tych doświadczonych. Szkolenia przeprowadza Pani Bożena Domino wykwalifikowany wykładowca i trener, pracownik Urzędu Skarbowego.

Dzięki naszym szkoleniom możesz poznać skuteczne sposoby rozwiązywania i radzenia sobie z trudnymi sprawami dotyczącymi rozliczeń PIT. Przedsiębiorcom mogą pomóc w skutecznym zarządzaniu kosztami poprzez ukazanie różnych niuansów i możliwości systemu. Księgowym pracującym w zawodzie szkolenie PIT przyda się do zwiększenia kompetencji własnych i poziomu konkurencyjności proponowanej oferty. Poniżej znajdziesz wszystko o PIT-ach – sprawdź szczegóły dotyczące różnego rodzaju szkoleń!

 

Szkolenie PIT – jakie korzyści zapewnia?

W dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości prawnej szkolenie z podatku dochodowego od osób fizycznych może być podstawą zarówno dla pracowników, księgowych, jak i przedsiębiorców. Od 2022 r. Ministerstwo Finansów wprowadziło szereg zmian zawartych w programie Polski Ład – część z nich następnie została odwołana, część zmodyfikowana, a prace nad kolejnymi modyfikacjami odbywają się obecnie w komisjach. Największa rewolucja podatkowa dotyczy zmian w zakresie naliczania składki zdrowotnej dla osób fizycznych i zniesienia tzw. ulgi dla klasy średniej. Jednak zapoznając się z aktami prawnymi, szybko można się przekonać, że zmienia się praktycznie wszystko: wysokości podatków, ulgi podatkowe, zwolnienia podatkowe, a nawet zasady prowadzenia działalności gospodarczej.

W obliczu powyższego szkolenie PIT staje się wyborem, który warto rozważyć. Główne korzyści wynikające z udziału w prezentowanych kursach to poznanie praktycznych rozwiązań trudnych i niuansowaniach problemów podatkowych w Polskim Ładzie, uzyskanie wiedzy na temat procedur i zasad naliczania podatku od osób fizycznych, tworzenia list płac, ustalania kosztów pracodawcy i wykonywania różnych innych czynności księgowych, wpływających na podatek od osób fizycznych. Szkolenie gwarantuje również uzyskanie niezbędnego zaplecza metodycznego, pozwalającego na samodzielne poruszanie się po skomplikowanej rzeczywistości prawnej w celu znajdowania i prawidłowego interpretowania przepisów.

 

Szkolenia z podatku dochodowego od osób fizycznych dla pracowników

Audyty dokonują w naszej firmie prawnicy, osoby z wieloletnim praktycznym doświadczeniem zawodowym,również w instytucjach kontrolnych.

Złożoność systemu podatkowego funkcjonującego w Polsce daje się we znaki nie tylko podatnikom, ale również księgowym. Samodzielni księgowi i przedsiębiorcy posiadający własny dział księgowości w firmie mogą zdecydować się na wysłanie pracowników na nasze szkolenie PIT. Pozytywnie wpłynie ono na umiejętności i kompetencje księgowości i może przyczynić się do rozwiązania różnych problemów. Oferujemy szereg pomocy i wsparcie merytoryczne wpływające na to, jak rzeczywiście wygląda szkolenie pracowników (a podatek dochodowy nie należy do najłatwiejszych zagadnień). Nasze szkolenia mogą też faktycznie przyczynić się do uniknięcia różnego rodzaju błędów, które mogą być w konsekwencji bardzo kosztowne (finansowo, czasowo i prawnie).

Doskonałym wyborem dla pracodawcy będzie zdecydowanie się na szkolenie zamknięte, które może być zorganizowane zarówno w formie zdalnej (on-line), jak i stacjonarnie, w miejscu ustalonym przez obydwie strony. W ten sposób można jeszcze bardziej zindywidualizować treść kursu tak, aby przyniósł maksymalne korzyści dla zainteresowanej firmy.

 

Szkolenie – listy płac / PIT

Zachęcamy do przeanalizowania wszystkich dostępnych szkoleń w tej kategorii. Zdecydowany nacisk kładziemy na szkolenie związane z listą płac. Nie tylko pozwala ono w przystępny sposób poznać mechanizmy tworzenia list płac teraz, ale dzięki analizie planowanych zmian na 2023 rok i lata późniejsze będzie doskonałą inwestycją długoterminową. W razie potrzeby zachęcamy do skontaktowania się z nami!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, gdzie przedstawimy indywidualną ofertę.

Zapytanie prosimy kierować na mail lub przejść do formularza – Kontakt:
szkolenia@szkolenia-css.pl w temacie maila prosimy o zapis „Szkolenie – listy płac / PIT”

 

Danuta Hamerska – tel. 722 211 771,

Anna Foryś – tel. 530 112 064

Anna Ziemińska-Wróbel – tel. 721 649 991