Szkolenia otwarte, Prawo pracy, Online

Umowy cywilnoprawne w 2021 r. – zlecenia, dzieła, świadczenie usług, kontrakty menadżerskie - nowe obowiązki i nadzór PIP nad tymi umowami

 

Szkolenie online – szkolenie na żywo, bez konieczności spotykania się. Uczestnicy w czasie rzeczywistym widzą i słyszą wykładowcę oraz omawianą prezentację w trakcie wykładu. Można na żywo zadawać pytania przez mikrofon lub na czacie.  Wystarczy posiadać komputer z dostępem do Internetu oraz mikrofon , kamera nie jest konieczna.

 

3 kroki do uczestnictwa w szkoleniu online:
1. Musisz posiadać komputer z dostępem do Internetu.
2. Po zgłoszeniu się na szkolenie – jeden dzień przed szkoleniem, otrzymujesz Zaproszenie od Centrum Szkoleń Specjalistycznych (w temacie maila będzie data i temat szkolenia). Oddzielnym mailem otrzymujesz materiały na szkolenie.
3. Ok. 20 min. przed godziną rozpoczęcia szkolenia – dołączasz do szkolenia- zobaczysz i usłyszysz nas.

 

 Program z kartą szkolenia do pobrania poniżej pod czerwonym przyciskiem.

 

Powyższy temat oraz każdy inny realizujemy również jako szkolenie wewnętrzne tylko dla konkretnej firmy/instytucji.

 

Ponadto w naszej ofercie:

  • konsultacje telefoniczne i mailowe – bieżąca pomoc prawna z prawa pracy i ZUS – nie jesteście związani Państwo żadną umową, wybieracie dogodny dla siebie sposób rozliczenia (minutowe lub ryczałt),
  • opracowanie i korekta aktów prawa wewnątrzzakładowego: regulaminu pracy, regulaminu wynagradzania, regulaminu ZFŚS, dokumentacji antymobbingowej, dokumentacji BHP.

 

Zachęcamy do kontaktu:

  • adres e-mail: biuro@szkolenia-css.pl
  • tel.: 722 211 771,   721 649 991


CENA ZAWIERA:

MATERIAŁY SZKOLENIOWE W WERSJI ELEKTRONICZNEJ
CERTYFIKAT SZKOLENIA

PROWADZĄCY SZKOLENIE:

Prawnik, specjalista z zakresu praktycznego stosowania prawa pracy oraz ochrony danych, wieloletnie doświadczenie Inspektora Pracy PIP, autor ponad 200 publikacji z zakresu prawa pracy ukazujących się na łamach takich tytułów jak: Rzeczpospolita, Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, Monitor Księgowego, Sposób Na Płace. Autor komentarza praktycznego do Kodeksu pracy Infor od 2009 do 2021 oraz komentarzy do innych ustaw z zakresu prawa pracy.

KARTA SZKOLENIA FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Jeżeli jesteś podmiotem zwolnionym z podatku VAT pobierz poniższe oświadczenie:


OŚWIADCZENIE

TERMIN
22.12.2021
GODZINA
12.00-15.00
MIEJSCE
online 12.00-15.00
PROWADZĄCY
ALEKSANDER KUŹNIAR na ŻYWO !!!
CENA
Promocja
320 zł netto
UWAGI
Możliwość zadawania pytań w trakcie szkolenia na żywo na przez mikrofon lub na czacie. Faktura płatna po zrealizowanym szkoleniu w terminie 21 dni.