Szkolenia otwarte, Ubezpieczenia społeczne, Online

Umowy cywilnoprawne 2022/2023- obowiązki płatnika w zakresie ZUS

Szkolenie online – szkolenie na żywo, bez konieczności spotykania się. Uczestnicy w czasie rzeczywistym widzą i słyszą wykładowcę oraz omawianą prezentację w trakcie wykładu. Można na żywo zadawać pytania przez mikrofon lub na czacie. Wystarczy posiadać komputer z dostępem do Internetu oraz mikrofon .

Program z kartą szkolenia do pobrania pod czerwonym przyciskiem.

Powyższy temat oraz każdy inny realizujemy również jako szkolenie wewnętrzne tylko dla konkretnej firmy/instytucji.

Ponadto w naszej ofercie:

  • konsultacje telefoniczne i mailowe – bieżąca pomoc prawna z prawa pracy i ZUS – nie jesteście związani Państwo żadną umową, wybieracie dogodny dla siebie sposób rozliczenia (minutowe lub ryczałt),
  • opracowanie i korekta aktów prawa wewnątrzzakładowego: regulaminu pracy, regulaminu wynagradzania, regulaminu ZFŚS, dokumentacji antymobbingowej, dokumentacji BHP.

 

Zachęcamy do kontaktu:

  • adres e-mail: biuro@szkolenia-css.pl
  • tel.: 722 211 771, 721 649 991


CENA ZAWIERA:

MATERIAŁY SZKOLENIOWE W WERSJI ELEKTRONICZNEJ
CERTYFIKAT SZKOLENIA

PROWADZĄCY SZKOLENIE:

Wykładowca: :  Praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym z zakresu ubezpieczeń społecznych. Doświadczony audytor z tematów prawidłowego ustalania podstaw wymiaru świadczeń chorobowych. Wieloletni wykładowca z zakresu ubezpieczeń społecznych na kursach i szkoleniach organizowanych przez uznane firmy szkoleniowe w Polsce.Jeżeli jesteś podmiotem zwolnionym z podatku VAT pobierz poniższe oświadczenie:


OŚWIADCZENIE

TERMINY
  • 13.12.2022 -
    godz: 12:30 - 15:30
MIEJSCE
online 12.30-15.30
PROWADZĄCY
EKSPERT Z ZAKRESU ZUS-na ŻYWO !!!
CENA
300 zł netto
UWAGI
Możliwość zadawania pytań w trakcie szkolenia na żywo na przez mikrofon lub na czacie. Faktura płatna po zrealizowanym szkoleniu w terminie 21 dni.