Szkolenia otwarte, Prawo pracy, Dla pracodawców i kadry kierowniczej, Online

NOWOŚĆ! - Pytania do wykładowcy z prawa pracy i bieżących problemów!

Szkolenie online  w godz. 16.00-18.00 – szkolenie na żywo, bez konieczności spotykania się. Uczestnicy w czasie rzeczywistym widzą i słyszą wykładowcę oraz omawianą prezentację w trakcie wykładu. Bierzesz udział w szkoleniu nie wychodząc z domu lub biura. Szkolenia realizowane są w małych warsztatowych grupach.

3 kroki do uczestnictwa w szkoleniu online:

1. Musisz posiadać komputer z dostępem do Internetu
2. Po zgłoszeniu się do nas na szkolenie  – otrzymujesz na maila link do szkolenia – jeden dzień przed szkoleniem.
3. Ok. 20 min przed godziną rozpoczęcia szkolenia – Klikasz w link – zobaczysz i usłyszysz wykładowcę.

Indywidualna jednorazowa konsultacja z wykładowcą do 30 min– jest to czas poświęcony wyłącznie dla jednego uczestnika szkolenia i polega na możliwości omówienia dowolnego problemu z zakresu prawa pracy. Uzgadniamy telefonicznie konkretny dzień / godzinę i wykładowca dzwoni do Ciebie.

 

PROGRAM SZKOLENIA

 

W związku w licznymi zapytaniami i prośbami naszych klientów, postanowiliśmy wprowadzić taki typ szkoleń w naszej ofercie.

Szkolenie to nie ma programu, każdy z uczestników szkolenia przygotowuje własne pytania z zakresu prawa pracy, na które na bieżąco podczas szkolenia odpowiada nasz wykładowca.

Dodatkowo, każdy z uczestników ma zagwarantowane dodatkowo poza szkoleniem indywidualne
30 minutowe konsultacji z naszym wykładowcą w uzgodnionym terminie. Pytania mogą dotyczyć następujących zagadnień:

– Całości stosunku pracy od nawiania do rozwiązania

– Czasu pracy

– Tarczy Antykryzysowej

– Urlopów wypoczynkowych, okolicznościowych i innych

– RODO w prawie pracy

– BHP

– Innych zagadnień z zakresu szeroko rozumianego prawa pracy

W trakcie szkolenia uczestnik ma możliwość zadawania pytań bezpośrednio za pośrednictwem mikrofonu, kamera nie jest wymagana.  Odpowiedzi udzielane są na bieżąco.

Istnieje również możliwość wysłania przed szkoleniem pytań do wykładowcy, które będzie on odczytywał w trakcie szkolenia i udzielał na nie odpowiedzi

 

Każdy temat szkolenia realizujemy w formie online, oprócz ogłoszonych szkoleń realizujemy szkolenia również online wewnętrzne tylko dla firm/instytucji z zakresu prawa pracy, ZUS, podatki, BHP itp.

Istnieje możliwość zarezerwowania czasu z wykładowcą online lub telefonicznie tylko i wyłącznie na indywidualne konsultacje w uzgodnionym terminie i czasie.

 

Kontakt pod mailem nr tel. 530 112 064   lub 721 649 991 biuro@szkolenia-css.plCENA ZAWIERA:

KONSULTACJE Z EKSPERTEM
MATERIAŁY SZKOLENIOWE W WERSJI ELEKTRONICZNEJ
CERTYFIKAT SZKOLENIA

PROWADZĄCY SZKOLENIE:

Aleksander Kuźniar – Prawnik, specjalista z zakresu praktycznego stosowania prawa pracy oraz ochrony danych. Wieloletnie doświadczenie Inspektora Pracy PIP, autor ponad 200 publikacji z zakresu prawa pracy ukazujących się na łamach takich tytułów jak: Rzeczpospolita, Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, Monitor Księgowego, Sposób Na Płace. Autor komentarza praktycznego do Kodeksu pracy 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015,2016,2017,2018, 2019 oraz komentarzy do innych ustaw z zakresu prawa pracy. Autor licznych opinii prawnych, porad prawnych, poradników w zakresie sposobu sporządzania regulaminu pracy, regulaminu wynagradzania, prowadzenia dokumentacji pracowniczej, planowania i rozliczania czasu pracy itd.  Od kilkunastu lat urzędnik państwowej instytucji kontrolnej. Występował również jako specjalista z zakresu prawa pracy powołany do sporządzania opinii dla prokuratury. Od 15 lat prowadzi wykłady z zakresu prawa pracy.

 

KARTA SZKOLENIA FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Jeżeli jesteś podmiotem zwolnionym z podatku VAT pobierz poniższe oświadczenie:


OŚWIADCZENIE

TERMIN
29.05.2020
GODZINA
16.00-18.00
DODATKOWE INFORMACJE
oraz dodatkowo indywidualna konsultacja z wykładowcą (telefonicznie lub online) - 30 min.
PROWADZĄCY
ALEKSANDER KUŹNIAR
CENA
Promocja
260 zl netto